-SERVİS HİZMETLERİ-

Karel Santral Servisi talebinde bulunduğunuzda uzaktan yardım yapılarak çözülebilecek bir durum ise (Örnek: Programsal arızalar, Telekom arızaları) uzaktan erişim yoluyla yahut telefon desteği ile çözüm sağlıyoruz. Uzaktan çözüm yapılamayan durumlarda problemin çözümü için yerinde müdahale gerekiyorsa, uygun şekilde servis kaydı açıyoruz. Karel Santral Servis elemanlarımız sizin sorunlarınızı dinleyip sizlere en kısa sürede teknik servis hizmeti sunuyoruz. Hızlı bir şekilde evinize yahut firmanıza ulaşım sağlanarak arızanın çözülmesini sağlıyoruz.

Yeni açtığınız iş yerine santral kurulumu yapıyoruz. Sıfır ya da 2. El santrallerimiz mevcuttur. Tüm iş yeri taşıma işlemlerinde demontaj-montaj (Santral söküm ve kurulum) yeni iş yerinin alt yapısı gibi gereksinimlerde çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.

Telefon alt yapı kablolama ve Network alt yapı kablolama hizmeti vermekteyiz. Tüm dış hat (harici) ve iç hat (dahili) tesisat arızalarınızı hızlı ve temiz bir şekilde sonuçlandırıyoruz. Adresten adrese santral taşıma ve adres değişikliği gibi konularda da hizmet veriyoruz.

Santral program ve son kullanıcı eğitimi tarafımızdan verilmektedir.

 

-KART TAMİR, ONARIM VE DEĞİŞİM-

Telefon santrallerinizin arızası olduğunda ya da bakım gerektiğinde, ürünlerinizi başka firmadan almış olsanız bile Karel Santral Servisi bakım ve kurulum hizmeti veriyoruz. Telefon santralinizin genel kontrolü yapılarak arızanın nerede olduğu anlaşılır. Santralinizde yerinde onarım ile problem düzelmediği takdirde santral kart veya kartlarını bakıma alıp yerine yanımızda getirdiğimiz konsinye (geçici) kart ya da kartlar takıyoruz. Sisteminizi çalışır durumda bırakıyoruz. Bu sayede santraliniz onarılırken sisteminiz de kesintiye uğramıyor. Arızalı kartları da tamire gönderiyoruz. Servisten geri gelen kart ve kartlarınız santralinize takılıp çalışır durumda teslim edilecektir.

 

-TELEFON SANTRALİ SATIŞI VE KEŞİF-

Karel ihtiyacınız olduğunda ya da montaj gerektiğinde teknik personelimizden keşif talebinde bulunabilirsiniz. Bu servisimiz ücretsizdir. Alanından uzman yetkili personellerimiz yerinde keşif yaparak ihtiyaca yönelik olan santrali belirliyor ve teklif hazırlıyoruz.