Des Sanayi Sitesi Karel Santral Servisi

Des Sanayi Sitesi  Karel santral servisi olarak Karel marka tüm model santrallere kurulum ve Karel santral teknik sevis hizmeti vermekteyiz.

 

Des Sanayi Sitesi Karel santral servisi montaj hizmetimiz vardır. Bostancı Karel servisi santral proğram ve son kullanıcı eğitimi tarafımızdan verilmektedir.

 

Des Sanayi Sitesi Karel santral satışımız vardır. Bostancı Karel santral servis hizmetimiz vardır.

 

Des Sanayi Sitesi Karel Santral Servisi. Bostancı Oto Sanayi Multitek Santral Servisi.

 

Des Sanayi Sitesi Karel santral servisi olarak bina telefon kablo çekimi. Network internet kablo çekimi

yapmaktayız.

 

Des Sanayi Sitesi Karel servisi olarak iş yerlerinizde Karel telefon telefon alt yapı kablolama ve network alt yapı kablolama hizmeti vermekteyiz.

 

Des Sanayi Sitesi Karel santral servisi. Boosancı Multitek Santral Servisi. Bostancı Fortel Santral Servisi.

 

Des Sanayi Sitesi Karel santral servisi olarak Karel santrallerinizde oluşan tüm Dış hat (harici) tesisat arızalarınızı hızlı ve temiz bir şekilde sonuçlandırıyoruz.

 

Des Sanayi Sitesi Karel santral Servisi olarak Karel santrallerinizde oluşan tüm iç hat (dahili) tesisat arızalarınızı hızlı ve temiz bir şekilde sonuçlandırıyoruz.

 

Des Sanayi Sitesi Karel santral servisi yaygın servis ağı ile hızlı bir biçimde ve kaliteli bir hizmet sunmak için çalışmaktadır.

 

Des Sanayi Sitesi Santral servisi olarak Karel telefon santrallerinizin tüm bakım ve arıza ileriniz yapmaktayız

 

Des Sanayi Sitesi Karel santral servisi olarak Ip Karel santral servis  hizmeti vermekteyiz.

 

Des Sanayi Sitesi Karel santral servisi olarak Ip Multitek santral servisi vermekteyiz.

 

Des Sanayi Sitesi Karel,Multitek,Fortel  Santral servisi olarak telefon santrali konuşma dökümleri (Net Cm), Karşılama Metni (Evm) Robot operatör dolum, Bekletme müziği, akü hizmetleri sunmaktayız.

 

Des Sanayi Sitesi Karel MS26 Karel MS26C Karel MS38S Karel MS38C Karel MS48S Karel MS48C Karel MS48IP Karel IPV10 Karel IPV20 Karel IPV50 Karel DS200 Karel OP50 Karel OP48 Karel FT10 Karel FT20

Multitek  MT26  Multitek Star2s Multitek Star2s IP Multitek Star1s Multitek Star1s IP Multitek MT300

Multitek IPX-1000 Multitek KTS300 Multitek KTS500

Fortel Z206 Fortel Z308 Fortel P832 Fortel P1696 Fortel  F1022 Fortel   F1020 Fortel  F1025 Fortel  F1050 Fortel  F1100 Fortel  F1200 Fortel  F2000_200 Fortel  F2000

 

Marka santrallerin tamir bakım, teknik servis, kullanma kılavuzu ve proğramlama kılavuzunu sevisimizden temin edebilirsiniz